KOLONIA MUZYCZNA

OBÓZ MUZYCZNY 2024 – WARSZTATY ORKIESTROWE- KOLONIA MUZYCZNA

TERMIN:

23.06 – 06.07.2024

(zawsze dwa pierwsze tygodnie wakacji)

 

Zapisz swoje dziecko na prawdziwy obóz muzyczny dla młodych artystów – Karpacz 2024. Warsztaty orkiestrowe, które organizujemy co roku od 16 lat, przeznaczone są dla dzieci i młodzieży grającej na instrumentach smyczkowych (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas) oraz innych instrumentach muzycznych.

Letnia kolonia muzyczna

Jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna przygodę z muzyką – nie martw się – to jest świetne miejsce do rozwijania nawet początkującej pasji. Letnie kolonie muzyczne zmotywowały już setki dzieci i młodzieży, które obecnie zasiadają w profesjonalnych orkiestrach. Kolonie dla dzieci i młodzieży są organizowane przez nas już od 16 lat.

 

 

KOSZT: 2850 zł

(decyduje kolejność zgłoszeń)

Ponieważ nasze kolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświay i jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Wypoczynku, można uzyskać zwrot kosztów pobytu lub dofinansowanie z zakładu pracy, instytucji, urzędu – jako organizator wypoczynku spełniamy wszystkie niezbędne wymogi, aby mogli Państwo starać się o takie wsparcie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego obozu muzycznego 2024, takie jak miejsce zakwaterowania, wyżywienie znajdziesz tutaj.

Masz pytania – zadzwoń 515 280 507
lub napisz: warsztaty@paganini.net.pl

XV edycja (2024)

LETNIE WARSZTATY ORKIESTROWE 2024
„MUZYKA NA SMYKI”

Wakacje w górach to świetna zabawa! Karpacz, jako jeden z głównych, górskich ośrodków wypoczynkowych, gwarantuje mnóstwo atrakcji turystycznych. Dodatkowo dzieci spędzają czas pośród przepięknego pasma Karkonoszy. Kolonia w górach to nie tylko zabawa, ale i zdrowy wypoczynek. Piesze wędrówki z pewnością będą miłą odmianą dla dzieci po wielomiesięcznym bezruchu. Świeże powietrze, natura, góry i ruch to wszystko czego dzieci potrzebują podczas wakacji.

Warsztaty orkiestrowe + nauka gry na instrumencie

Podczas warsztatów dzieci uczą się wspólnego muzykowania, współpracy w grupie, motywują się nawzajem oraz rozwijają muzyczną pasję. Przebywanie w gronie rówieśników z pewnością, to jest to, co dzieciom jest niezbędne do prawidłowego rozwoju funkcji społecznych.

MIEJSCE:

KARPACZ – to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych
w Polsce, przepiękne widoki, wspaniałe i niepowtarzalne góry, doskonała atmosfera

 

Ilość miejsc jest ograniczona!

Nie zwlekaj z zapisem dziecka, miejsca szybko znikają.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy 🙂

warsztaty@paganini.net.pl

 

DOM WYPOCZYNKOWY „MIESZKO”

UL.MICKIEWICZA 2

58-540 KARPACZ