KOLONIA MUZYCZNA

OBÓZ MUZYCZNY 2022 – WARSZTATY ORKIESTROWE=KOLONIA MUZYCZNA

Termin 26.06 – 09.07. 2022

Zapisz swoje dziecko na prawdziwy obóz muzyczny dla młodych artystów – Karpacz 2022. Warsztaty orkiestrowe, które organizujemy co roku, przeznaczone są dla dzieci i młodzieży grającej na instrumentach smyczkowych (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas) oraz innych instrumentach muzycznych. Dla dzieci, które chcą uczestniczyć w kolonii, a nie grają na instrumencie przygotowaliśmy zajęcia z języka angielskiego.

Letnia kolonia muzyczna

Jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna przygodę z muzyką – nie martw się – to jest świetne miejsce do rozwijania nawet początkującej pasji. Letnie kolonie muzyczne zmotywowały już setki dzieci i młodzieży, które obecnie zasiadają w profesjonalnych orkiestrach. Kolonie dla dzieci i młodzieży są organizowane przez nas już od 15 lat.

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:  15.05.2022

nabór dodatkowy według dostępności miejsc: do 30.05.2022

KOSZT: 2390 zł

(decyduje kolejność zgłoszeń)

 

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego obozu muzycznego, takie jak miejsce zakwaterowania, wyżywienie znajdziesz tutaj.

Masz pytania – zadzwoń 515 280 507
lun napisz: warsztaty@paganini.net.pl

XII edycja

LETNIE WARSZTATY ORKIESTROWE
z grupą językową „MUZYKA NA SMYKI”

Wakacje w górach to świetna zabawa! Karpacz, jako jeden z głównych, górskich ośrodków wypoczynkowych, gwarantuje mnóstwo atrakcji turystycznych. Dodatkowo dzieci spędzają czas pośród przepięknego pasma Karkonoszy. Kolonia w górach to nie tylko zabawa, ale i zdrowy wypoczynek. Piesze wędrówki z pewnością będą miłą odmianą dla dzieci po wielomiesięcznym bezruchu. Świeże powietrze, natura, góry i ruch to wszystko czego dzieci potrzebują podczas wakacji.

Warsztaty orkiestrowe + nauka gry na instrumencie

Podczas warsztatów dzieci uczą się wspólnego muzykowania, współpracy w grupie, motywują się nawzajem oraz rozwijają muzyczną pasję. Przebywanie w gronie rówieśników z pewnością, to jest to, czego dzieciom szczególnie brakowało w ostatnim czasie.

MIEJSCE:

KARPACZ – to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych
w Polsce, przepiękne widoki, wspaniałe i niepowtarzalne góry, doskonała atmosfera

 

Ilość miejsc jest ograniczona!
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy 🙂

warsztaty@paganini.net.pl